Trasy

Silniční 35, 60, 100, 145 km

S 35  Kamenný rybník – konečná tram,č.1, vpravo Tachovskou ul. kon.tram.č.4, vlevo směrem do města, na 2.křižovatce vpravo na Karlovy Vary – po 3km odbočíme na Chotíkov – Malesice – Město Touškov  SAMOKONTROLA – vpravo Čemíny – přes hl.silnici rovně – vpravo Kokořov – Stýskaly – Žilov - Ledce -  vpravo kolem Krkavce – kon.tram.š.4 – vlevo Tachovskou ul. do cíle, cíl  od 12 hod. 

S 60 Kamenný ryb.- stejně jako S 35 do Malesic – vlevo na Křimice- Vejprnice – Tlučná – Líně – Zbůch – Nýřany – Myslinka – Kozolupy – Město Touškov  SAMOKONTROLA a dále jako trasa S 35 do cíle.

S 100  Kamenný ryb. – stejně jako S 60 do Zbůchu – Chotěšov SAMOKONTROLA - Stod – vpravo Kotovice – Přehýšov – Heřmanova Huť – Ostrov u Stříbra – vpravo na Stříbro SAMOKONTROLA – vpravo po hl.silnici (na Plzeň) – Sytno – Sulislav – Úlice – Kozolupy – vlevo Město Touškov SAMOKONTROLA a dále jako S 60  do cíle,  cíl  od 12 hod.

S 145  Stejně jako trasa S 100 až do Chotěšova – Mantov – Losiná – Přestavlky – Soběkury – Merklín – Kloušov – Buková – Poděvousy – Hlohovčice – Močerady – Osvračín – Chotiměř – Blížejov – Horšovský Týn – Borovice – Pocínovice – Velký Malahov – Zhoř – Kladruby -  Ostrov u Stříbra – a dále jako trasa S 100.


Informace o trase


Horská 35, 55, 75 km

H 35 Kamenný rybník – vlevo po hrázi po zelené tur.značce na kon.tram.č.4 – zde po modré zn.až na rozcestí U Chotíkova – zde vlevo po červené zn.do Chotíkova – zde vlevo po žluté zn., po silnici z obce, vpravo kolem rybníčku, kolem zříceniny hradu Kyjov do Malesic na náves – pozor sjezd !!! Na návsi jedem po silnici po zelené do Dolního Vlkýše, dále rovně po louce, sjezd k Čemínskému potoku, Komberk, zde vlevo stále po zelené rovně do Města Touškova SAMOKONTROLA. Z Touškova pojedeme po silnici do Čemín.
Zde vpravo po červené z.přes Kůští, Chotíkov až na vrchol Krkavec – zde po zelené tur.zn.až před Kolomaznou pecí odbočíme vpravo po široké lesní cestě a po cca 200m odbočíme vlevo kolem rybníka do cíle, cíl od 12h

H 55 Stejně jako trasa H 35 až do Města Touškova, my pokračujeme rovně stále po zelené přes Bdeněves na zříc.hradu Buben SAMOKONTROLA . Dále po zelené kolem Mže, k lávce pod přehradou, přejdeme na druhou stranu a po červené zn.přes Újezd nade Mží do Čemín. Zde vlevo po modré zn.do Všerub SAMOKONT zde vpravo po silnici do Kokořova, kde se napojíme na zelenou zn.přes Ledce na Krkavce – dále do cíle jako trasa H 35, cíl od 12h

H 75 Stejně jako H 55 na hrad Buben SAMOKONTROLA vlevo po modré zn.Plešnice, k rozcesti s červenou – zde vlevo po silnici do Úlice, přejedem hl.silnici, rovně směrem na Rochlov, ale po 2km odbočíme vpravo na silnici na Harabasku a současně pokračujeme po žluté tur.zn. – po 2,5km odbočíme vpravo po žluté zn. až k rozcestí s červenou Beraní Dvůr. Odtud po červené zn. přes Pňovany, Jezná - dále rozcestí, vlevo po silnici Hracholusky, pod hráz přehrady k lávce, přes řeku a dále do cíle jako trasa H 55, cíl od 12h


Informace o trase


Dětská 15 km

Dětská trasa 15km začíná u Kamenného rybníka z leva po zelené tur. značce podél rybníka, cestou až na konečnou tram.č.4 na Košutce – zde je turist. rozcestník, vlevo sídlištěm po zelené tur.značce dolů okolo 1.ZŠ a Billy, po levé straně křižovatky přejedeme a chodníkem pokračujeme k turistické ubytovně „Prokopávka – stále rovně až na Bílou Horu – přes silnici, vlevo po žluté k rozcestí „Pod Vysokou“- zde vlevo cestou k Senci, Seneckou ul.k cukrárně U Samků KONTROLA - vpravo pojedeme vedle silnice – u restaurace U Drudíků modrá zn. odbočuje vlevo přes silnici – lesem až k železničnímu přejezdu u zastávky ČD v Třemošné – zde vlevo po žluté zn. podél železnice, vlevo – k Seneckému rybníku, vpravo po hrázi k mostu u Prokopávky, zde vpravo, rovně lesem za hřbitovem, okolo čerpací stanice – přes křižovatku a vpravo po chodníku do cíle na Kameňák. Cíl od 12.


Informace o trase